úvodní Blog o módě Bižuterie Bižuterie pro ty co si užívají být ženou.


Bižuterie pro ty co si užívají být ženou.

Jak se vlastně rozhodnout pokud chcete být hvězdou? Máme pro Vás malé překvapení. Chcete si pořídit krásný náramek nebo hodinky a nevíte kde? To bude zase peněz.

 

O tom, že se i jinak obyčejný oděv dá hodně pozdvihnout pomocí doplňků, tu snad nikdo nepochybuje. Bižuterie -náramky, náušnice nebo náhrdelník vše jen to dobře sladit. A spousty věcí, které jste viděli na módních přehlídkách si můžete vyrobit nebo za pár korun koupit. K výrobě Vám postačí pár barevných korálků a zábava může začít. Vše je jen na Vás a na vaší fantazii. Perly nevyjdou z módy nikdy, ale jednou šňůrkou toho dnes moc nevytrhnete. Jednoduchý perlový náhrdelník patří k retro stylu a ozdobí Vás, že budete hvězdou všech plesů a večírků. Šnůry různě velkých perel je nejlepší nakoupit v obchodech s korálky a svázat si je podle svého.

 

Luxusní bižuterie – krása v každém detailu. V tom je právě kouzlo všech šperků. Ozdobte se a užívejte si pocitu krásy a ženskosti, vždyť to na Vás všichni obdivují. Každý detail luxusní bižuterie je dokonalý, krásný a je jen na Vás, jak decentní, nebo rozverný si troufnete obléci.

Pův. cena: 759,-Kč

199,-Kč (včetně DPH)

Více info

1 399,-Kč

(včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 329,-Kč

159,-Kč (včetně DPH)

Více info

49,-Kč

(včetně DPH)

Více info