úvodní Blog o módě Kabelky Kabelky pro rok 2018 od HGM


Kabelky pro rok 2018 od HGM

Kabelky do 500 Kč?

 

Je to vůbec možné?

 

Kabelky jsou záležitost pro nás ženy, velice choulostivé téma. Někomu stačí jen obyčejné věci, ale my se podíváme na TOP Kabelky. Člověka si můžeme snadno zařadit podle stylu oblékaní a módních doplňků. Tady se ukáže styl, nebo nálada, kterou máme. Pokud si vybereme barevnou kabelku, může to mít i něco s naší dobrou náladou. Podle barvy a velikosti  se dá odhadnout povaha ženy.  Černé a hnědé volí více konzervativní a nesmělé typy. Velké kabelky jsou více, pro ženy sportovního typu a pro praktické ženy.

Vždy  je, ale důležitá cena, kvalita a styl. To vše se dá pořídit i cenu 500 Kč. Nevěříte, že se dá pořídit kabelka za 500 Kč a ještě kvalitní s originálním stylem. Léto 2018 je tady. Zdánlivě jednoduchým  outfitem můžete doladit zajímavými kousky, díky kterým budete nepřehlédnutelná. 

 

Pojďme se podívat na pár druhů kabelek.

 

Kabelka na předloktí:

Jedná se spíše o lehčí kabelky a tento druh kabelek je praktický spíše do města.

 

Kabelka na rameno:

Pokud máte během dne hodně mnoho pochůzek, tak kabelka přes rameno je to pravé.  Tady už mohou být kabelky o něco větší – jak z praktického hlediska a také z módního. Pro nakupování jsou tyto kabelky ideální.

 

Crossbody kabelka:

Tento typ kabelek je menších rozměrů a má dlouhý nastavitelný popruh. Díky popruhu se nosí na rameni, ale může se také nosit křížem přes tělo. Kabelky Crossbody jsou mezi ženami ty nejoblíbenější.

 

Psaníčka:

Jedná se o kabelku menších rozměrů určenou do společnosti. Módní doplněk, který doplní Váš outfit. Proč psaníčko – nejen název napoví, že je podobné klasickému psaníčku, připomíná obálku dopisu. Nosí se v ruce nebo pod paží.

 

Teď zaleží jen Vás, jaký druh kabelky si vyberete.  Přejeme hezké nakupování Tým HGM

299,-Kč

(včetně DPH)

Více info

699,-Kč

(včetně DPH)

Více info

449,-Kč

(včetně DPH)

Více info

490,-Kč

(včetně DPH)

Více info