úvodní Blog o módě Vodítka a obojky pro psy od HGM


Vodítka a obojky pro psy od HGM

Vodítka a obojky pro psy z HGM.CZ = o starost méně

 

Pes.

Spolehlivý čtyřnohý přítel, zvíře, které člověka provází již dlouhá tisíciletí. Od doby, kdy byl domestikovaný jeho divoký předek, vlk (v období mezi 14 000 - 9 000 let př.n.l.), s člověkem sdílí společný domov, společný osud, jeho vítězství i prohry.

Pes patří mezi nejoblíbenější zvířata chovaná v zajetí. Srostl s naší civilizací natolik, že někteří z nás si již nedokážou život bez tohoto věrného přítele představit. Pomáhá nevidomým, hendikepovaným, záchranářům, policistům i pyrotechnikům.

Stal se hrdinou známých filmů, seriálů, komiksů, povídek i románů pro dospělé i knížek pro děti. Kdo by neznal Šarika, hrdinu polského televizního seriálu Čtyři z 

 

Je několik pomůcek, bez nichž se majitelé psa neobejdou. Pokud chcete, aby vás pejsek poslouchal na slovo, bez kvalitního vodítka a obojku to prostě nepůjde.

Dnes je jejich výběr daleko pestřejší než tomu bylo v minulosti. Nevěříte? Stačí se rozhlédnout v našem e-shopu: HGM.CZ.

Kožené obojky - tradice, kvalita, elegance a pohodlí

V současnosti mají zákazníci na výběr z mnoha typů obojků - vyrábějí se např. z oceli, z bavlny, neoprénu, z nylonu i silikonu. Tradičním materiálem pro výrobu obojků zůstává však kůže. Jde o pevný, a přitom elastický přírodní materiá. Je příjemný na dotek, vašeho čtyřnohého kamaráda nijak netlačí a neomezuje při pohybu. Obojek z kůže se může pochlubit dlouhou životností, kvalitním zpracováním, dá se prát a čistit.

Kožené obojky pro psy

Kožený obojek pro psy se vyrábí z různých druhů kůže, v různých barvách, odstínech, šířkách i velikostech, pro zástupce malých i velkých plemen. Často bývá ozdoben, někdy kamínky, vyšívanými vzory, nýty. Někteří movitější majitelé psů si své mazlíčky tak hýčkají, že jim jejich obojky dokonce nechali vyzdobit pravými diamanty.

Svítící LED obojky - když chcete mít přehled

V naší nabídce narazíte také na svítící LED obojek. Jeho obrovskou výhodou je, že vám i za tmy prozradí, kde se váš miláček právě nachází. Stačí na něj písknout a hned máte svého věrného hlídače u nohy. Navíc díky svítícímu obojku může u silnice se pohybující a volně puštěné psy včas zaregistrovat i rozjetý řidič auta. Svítící obojek u nás dostanete v různých barvách. Je libo červená? Máte ji mít! Líbí se vám modrá? Stačí říct. Nebo snad dáte přednost žluté či červené? I tyto varianty máme skladem, stejně jako růžovou. Každý svítící LED obojek je vybaven baterií, jejíž doba svícení je přibližně 50 až 70h. A až se vybije? Není nic snazšího, než ji vyměnit.

Vodítka pro psy – bez nich by to opravdu nešlo

Závazné vyhlášky obce, kterou se stanovují pravidla pro pohyb psů na veřejnosti, platí ve většině českých a moravských měst již řadu let, ať se nám to líbí nebo ne. Páníček, který nerespektuje povinnost mít svého psa na vodítku při venčení, může vyfasovat tučnou pokutu.

Takovému postihu se dá lehce předejít. Stačí, když navštívíte náš e-shop a vyberete si některý z nabízených výrobků. Samonavíjecí vodítka umožní vašemu mazlíčkovi komfortní pohyb kolem vás. Bezpečně, a přitom v dostatečné vzdálenosti.

Jiným typem je kulaté vodítko se stahovacím obojkem. Je zhotovené z měkkého nylonového materiálu a výborně poslouží při výcviku. Svého psa budete mít pod kontrolou i v případě, když si u nás zakoupíte ploché vodítko, rovněž vyrobené z nylonu a opatřené karabinou.

179,-Kč

(včetně DPH)

Více info

ihned k odeslání

Pův. cena: 199,-Kč

99,-Kč (včetně DPH)

Více info