úvodní Blog o módě Příslušenství k mobilům V pouzdře nebo bez ochrany jak nosíte mobil vy?


V pouzdře nebo bez ochrany jak nosíte mobil vy?

Mobil je pro mnohé drahocenná věc, na které se nesmí objevit ani škrábanec. I při  nejopatrnějším zacházení se může něco stát  a proto je tu ochranný kryt na mobil.

Jaký obal vybrat právě na Váš telefon?

Při výběru krytu na telefon se musíme zamyslet hlavně nad tím, před čím má obal chránit Váš telefon. Pracujete v kanceláři, ve výškách nebo má být kryt vodě odolný? Má mít dva účely? Chránit Váš telefon před poškozením a zároveň vypadat moderně a stylově. Stačí si jen vybrat jaký kryt na Iphone nebo Samsung. Je libo něco od Microsoftu? V dnešní době jde vše tak dopředu, že značky typu Lumia nebo Lenovo nikdo před pár lety neznal a nyní patří k těm oblíbeným a známým značkám.

Kromě toho, že obal poslouží jako ochrana telefonu nebo módní doplněk, může mít i další funkce. Existují například obaly, které dokáží průběžně nabíjet telefon pomocí bezdrátového nabíjení. Baterie se tak v podstatě začne vybíjet, až dojde kapacita v obalu. Jiné kryty pro mobilní zařízení slouží například jako podložka pod telefon. Kdykoliv tak můžete svůj obal předělat ve stojánek a pohodlně  v pohodlí Vašeho domova sledovat videa nebo filmy.

Cena dohodou

Více info

Cena dohodou

Více info

Cena dohodou

Více info

Cena dohodou

Více info