Pánské hodinky v akci

Pánské hodinky se stále více zdokonalují a čím dál více mužů si uvědomuje, že vzhled a doplňky jsou důležitou součástí. U námi nabízených pánských hodinek se klade důraz nejen na jejich vzhled a design, ale také na praktické funkce, kvalitu a využití. Přece jen muži své hodinky nepovažují jen za vhodný doplněk jako ženy, ale požadují od nich trochu více. Kromě pánských hodinek nabízíme také dámské nebo dětské hodinky.

Značky: 

 Vše

Použité filtry | zrušit vše

Zobrazit filtr

699,-Kč

(včetně DPH)

Více info

299,-Kč

(včetně DPH)

Více info

399,-Kč

(včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 699,-Kč

299,-Kč (včetně DPH)

Více info

199,-Kč

(včetně DPH)

Více info

699,-Kč

(včetně DPH)

Více info

399,-Kč

(včetně DPH)

Více info

Pánské hodinky

Doplňkem každého muže je odjakživa dokonalý stroj. Perfektní auto, špičkové nářadí a k tomu prvotřídní hodinky. Je důležité si ujasnit, zda chci hodinky do společnosti, na sport, do práce či nějaké univerzální. Následně mne budou zajímat materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jak designově tak prakticky, pokud jsem například alergik, či hodinky vystavím těžkým podmínkám při práci či sportu. Muži mají rádi větší, masivnější hodinky. Ženy zpravidla vyhledávají menší modely i když najdou se i vyjímky. Pánské hodinky rozdělujeme do základních typů:

  • Analogové - zobrazení času pomocí ručiček, hodinové, minutové a vteřinové
  • Digitální - takto se označují hodinky s digitálním výstupem ukazatele času (číslice na displeji)
  • Binární - po sečtení hodnot v binárním kódu získáme daný čas nebo datum. (Binární kód: 1;2;4;8;16;32). Dvojková soustava (Binární soustava) je číselná soustava mocnin čísla 2
  • Kombinované - zobrazení času pomocí ručiček v kombinaci s digitálním displejem