Dámské hodinky

Dámské hodinky neplní pouze funkci měření času, ale jsou také důležitým doplňkem k vašemu oblečení. V dnešní době se klade velký důraz na doplňky, a proto je důležité najít ty správné. Vyberte si v naší nabídce různé hodinky -náramkové hodinky dámskédigitální hodinky pánské, dámské hodinky s velkým ciferníkem pánské hodinky s koženým páskemdámské elegantní hodinky, pánské náramkové hodinky. Od vhodných hodinek na sport, volný čas, až po hodinky hodící se na různé společenské akce. Kromě dámských hodinek lze vybrat stylové pánské hodinky pro vaší drahou polovičku nebo roztomilé dětské hodinky pro vaší ratolest.

Značky: 

 Vše

Použité filtry | zrušit vše

Zobrazit filtr

Pův. cena: 499,-Kč

349,-Kč (včetně DPH)

Více info

1 399,-Kč

(včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 1 449,-Kč

499,-Kč (včetně DPH)

Více info

249,-Kč

(včetně DPH)

Více info

199,-Kč

(včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 849,-Kč

269,-Kč (včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 1 129,-Kč

329,-Kč (včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 729,-Kč

399,-Kč (včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 949,-Kč

399,-Kč (včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 1 149,-Kč

349,-Kč (včetně DPH)

Více info

399,-Kč

(včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 999,-Kč

799,-Kč (včetně DPH)

Více info

Dámské hodinky

Každá žena či dívka miluje krásné dary, které doplní její vzhled, proto zdobí svá zápěstí krásnými hodinkami. Dámské hodinky jsou vhodným dárkem, pokud chcete potěšit. Není snadné vybrat vždy ty správné. V dnešní době je několik druhů dámských hodinek. Jak vybrat ty správné? 

Je potřeba se zamyslet nad několika věcmi, aby jste vybrali ty správné. V první řadě se zamyslete, jak bude dotyčná hodinky užívat. Některé ženy preferují hodinky elegantnější pro nejrůznější události a speciální příležitosti, zatímco jiné chtějí hodinky pro každodenní nošení. 
Dále je potřeba si povšimnout jaké šperky nosíte a k tomu sladit také styl hodinek. Pokud je pro ni typické nosit třpytivé klenoty, zvažte více elegantní a ženské hodinky. Pokud obyčejně nosí spíše jednoduché šperky, jako malé peckovité náušnice nebo dokonce nenosí šperky žádné, přemýšlejte o hodinkách ležérních, neformálních, jako kompliment jejímu každodennímu stylu. Taktéž můžete rozhodnout, jaký styl hodinek bude nejlepší podle toho, zda se žena často účastní významných nebo elegantních společenských událostí. Elegantní hodinky mají zpravidla kovový řemínek, zatímco hodinky neformální mívají řemínky z kůže. Je velmi důležité vybrat správnou velikost hodinek. Hodinky s velkým ciferníkem vypadají spíše neformálně a méně žensky než hodinky s menším ciferníkem, které jsou drobnější, ženštější a elegantnější.
Některé hodinky mají jemné detaily na náramku, zatímco jiné mají bohatě zdobený ciferník kamínky nebo drahokamy. Jelikož ozdoby mohou hodinkám dodat eleganci, je důležité věnovat takovýmto detailům pozornost.