úvodní Náhrdelníky


Náhrdelníky z bižuterie

Hledáte originální šperk pro váš krk? Pak doporučujeme náhrdelník, který patří k ozdobě a dokáže zvýraznit krásu každé ženy. V našem sortimentu nabízíme perlové náhrdelníky, perlový náhrdelník bižuterie, náhrdelník srdce, nežné i masitější náhrdelníky vyrobené z nejrůznějších materiálů, tvarů a barev. Doplňte tento šperk vhodnými náušnicemi či náramkem a buďte tak při každé příležitosti jedinečná.

Značky: 

 Vše

Použité filtry | zrušit vše

Zobrazit filtr

149,-Kč

(včetně DPH)

Více info

ihned k odeslání

Pův. cena: 749,-Kč

249,-Kč (včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 489,-Kč

249,-Kč (včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 389,-Kč

199,-Kč (včetně DPH)

Více info

189,-Kč

(včetně DPH)

Více info

119,-Kč

(včetně DPH)

Více info

199,-Kč

(včetně DPH)

Více info

169,-Kč

(včetně DPH)

Více info

179,-Kč

(včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 759,-Kč

199,-Kč (včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 999,-Kč

149,-Kč (včetně DPH)

Více info

Pův. cena: 599,-Kč

249,-Kč (včetně DPH)

Více info

99,-Kč

(včetně DPH)

Více info

189,-Kč

(včetně DPH)

Více info

199,-Kč

(včetně DPH)

Více info
Další produkty

Vhodně zvolený šperk dokáže zvýraznit krásu každé ženy. Náhrdelníky k ženám rozhodně patří, takže není možné je odmítat. Jestliže chcete být krásnější, jiná cesta prostě neexistuje. Představujeme vám zajímavé bižuterie náhrdelníky, perlový náhrdelník, perlový náhrdelník pravé perly, perlový náramek,  které by ve vaší výbavě neměly chybět!   Podíváme se na perlové  náhrdelníky pro slavnostní příležitosti i běžné nošení. Při výběru si musíte dát pozor na styl šperku a na oblečení, ke kterému ho budete nosit.

Je nezbytně nutné, aby šperk perfektně váš outfit doplnil. Náhrdelník má tu výhodu, že může působit jako jemný doplněk, nebo se naopak stát vaší nejvýraznější ozdobou. Pamatujte na to, že náhrdelník musí k oblečení ladit barevně i stylem. Pokud si nechcete s výběrem lámat hlavu, řiďte se jednoduchým pravidlem – vybírejte šperk stejné nebo kontrastní barvy jako je vaše oblečení.  

Náhrdelník nebo náhrdelníky? Kolik jich vlastě potřebujeme?

 

Náhrdelník je pro každou ženu vážné téma. Je totiž nutné si vybrat takový, aby nám ladil s naším autfitem. Náhrdelník je symbol lásky. Není mnoho žen, které by neměli ve své šperkovnici více náhrdelníků. Ale každá žena je originál a tak i náhrdelníky musí být rozdílné. Například jedna žena upřednostňuje minimalismus, v podobě jednoduchého náhrdelníků, druhá hledá luxusní šperky a třetí by ráda náhrdelník do společnosti. Čím se řídit pokud chceme vybrat  TOP náhrdelník pro naši drahou polovičku. První a základní věc je, že musíme znát na jakou příležitosti, by měl náhrdelník být. Pár věcí nám může napovědět, jaký má žena vkus a co nejraději nosí.

 

Představujeme Vám ty nejhezčí kousky, které v sobě prolínají luxus a eleganci. Náhrdelník je krásný doplněk na každý den a proto si dejte záležet při jeho výběru. Pokud chcete být hvězdou každého večírku nebo mít šperk, který Vás okouzlí po celý rok. Proto jsme pro Vás připravili ty nejhezčí kousky s láskou ke každé ženě. Máme na výběr bohatou škálu náhrdelníku a mnoho módních doplňků pro nás ženy, tak nepostradatelné.