Ocelové náušnice z chirurgické oceli

Ocelové náušnice z chirurgické oceli

Rádi se krášlíte šperky a záleží vám nejen na estetickém designu, ale také kvalitě materiálů? Nosíte také náušnice a líbí se vám nejen produkty ze zlata a stříbra? Velice oblíbenou variantou jsou náušnice z chirurgické oceli, které se těší vysoké poptávce.

Náušnice z chirurgické oceli

Šperky patří k trendům, které sahají již do dávné historie a byly symbolem bohatství a vysokého postavení ve společnosti. Asi mezi nejznámější šperky, které byly kromě bohatství a postavení také symbolem ženskosti, patří náušnice.

Zdobí uši nejedné ženy, a to již v útlém věku, a kromě tradičních materiálů jako je zlato či stříbro si můžete pořídit také velice zajímavé a žádané náušnice z chirurgické oceli.

Pokud hledáte krásné, čisté a elegantní provedení tohoto šperku, tak chirurgická ocel je to pravé ořechové. Jedná se o materiál, který je levnější, než tradiční zlato a stříbro, ale i přes to dosahuje vysoké kvality a dokonalosti. Je to dáno nejen samotným vzhledem, ale především kvalitou a odolností.

Charakteristické pro tento materiál je kromě jiného to, že neobsahuje mosaz a nikl, je odolný vůči korozi a typické je tmavší kovové zbarvení. Vhodná varianta šperků i pro nositele, kterým jiné šperky způsobují alergické reakce. Chirurgická ocel je velice stálým materiálem, který drží tvar a tvrdost.

Náušnice z tohoto materiálu vám přináší nejen zkrášlení, ale také příjemný doplněk k oblečení. Patří k oblíbené ozdobě uší nejen žen, ale také mužů.

Nevšední vzhled nejvíce připomíná stříbro a tento materiál tak dokáže stříbru bez problémů konkurovat, protože často je od stříbra k nerozeznání. Zdobení uší si tak můžete pořídit v různých tvarech, velikostech a v kombinacích s nádhernými zirkony nebo krystaly Swarovski. Můžete se tak těšit na nádherné kousky visací, kruhové, pecky, náušnice s puzetkou, klasické, unisex, pánské a mnohé další druhy.

Často se můžete u tohoto materiálu setkat i s náušnicemi s rytím a vzor se zvýrazňuje barvou, čím jsou ještě zajímavější a luxusnější. Ani po týdnech či měsících nošení svou barvu neztrácejí a poskytují tak svým nositelům dokonalý komfort.

Snadná je i údržba, při které vám postačí třeba jen papírový kapesník nebo suchý hadřík a třeba trocha mýdla. Můžete si tak náušnice vyčistit do nejvyššího lesku a pyšnit se s nimi jako by byly opět zcela nové.

 

„Žena bude raději škaredá s módou, než pěkná proti módě.“ —  František Vymazal český lingvista a překladatel 1841 - 1917


Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení