O nás

kontakt_2

Hanka

kontakt_3

Gitta

kontakt_1

Milan

 

 

Poznejte tradici, která se vrací:

 

České šperky

 

Kdy jsme poprvé pomysleli na kvalitu a zlaté české ručičky? Úplně prvotním impulzem byla rodina a pak také spojení tradice a hodnot. Zní to trochu jako klišé, že?

Náš příběh začal před pěti lety. Bylo nám líto, že se z Čech vytrácejí tradice a kvalitní práce. Máme tady přece tolik kvalitních věcí a šikovných lidí, kteří již v minulosti dokázali, že se dokážeme prosadit, a to nejen doma, ale i ve světě. 

Nejsme na to sami, bez poctivé práce to nepůjde

Nekvalitní práce a předražené čínské věci nám dost vadí. Proto jsme se spojili my, Hanka, Gitta, a Milan, a vzniklo HGM. Základem našeho snažení je vyrábět šperky, u kterých zákazník ví, kdo je dělá a z čeho jsou vyrobeny. Naším přáním je, aby se zase vrátila tradice a ožila česká kvalita, a to nejen v Jablonci nad Nisou.

Chtěli jsme mít pod kontrolou celý proces výroby a spojením s ruční výrobou vše začalo. Chceme dokázat, že poctivá práce má na trhu stále své místo. Navazujeme na letitou jabloneckou tradici a tvoříme šperky, které nečernají, jsou z kvalitního materiálu a vyrobily je naše české ručičky. Chceme jít vlastní cestou a opět dokázat, že originální výrobky si najdou své zákazníky. Výsledkem naší práce jsou minimalistický vzhled a nové šperky, které si zamilujete.

Vždy jsme věřili, že zpětná vazba od zákazníků nás bude posouvat hodně dopředu, a tak jsme přemýšleli, jak toho dosáhnout. Spojili jsme tedy naše hlavy a nápad byl na stole – rytí do šperků a zakázková výroba nám dá zpětnou vazbu a další nápady, jakým směrem chtějí naši zákazníci jít.

Vždy jsme ctili úsloví „náš zákazník, náš pan“. To nás směřovalo ke tvarům a materiálům, které máte rádi. Pokud tedy hledáte minimalistický vzhled a ruční výrobu s historií, jste na tom správném místě. Připravujeme pro vás vždy ty nejhezčí šperky, které jsou vyrobeny s láskou k řemeslu.

 

Kam jsme se za dobu pěti let posuli 

 

České designové šperky

           

Za vše musíme poděkovat vám, našim zákazníkům, jelikož vy jste motor, který nás žene kupředu a díky vám se můžeme zlepšovat. Díky vám máme špičkové návrhářky a návrháře schopné vytvořit originální šperky, které oslní každou ženu.

Každý šperk u nás prochází náročným návrhářským a výrobním procesem, během kterého jsou zvažovány všechny aspekty výsledného produktu jako velikost, cílová skupina, trendy krystalů SWAROVSKI či barva. Regionální materiály jsou pro nás zásadními. Naše produkty tak vznikají lásky k řemeslu a s velkým kusem našich srdcí.

 

           Něco málo o firmě HGM 

                  

                 Česká bižuterie  

 

Firma byla založena v roce 2014 se zaměřením na internetový prodej kvalitních šperků a bižuterie široké veřejnosti v České republice. Naším cílem je nabídnout klientům velký sortiment zboží za rozumné ceny. Náš sortiment zahrnuje především náramky, hodinky, náhrdelníky a náušnice, ale také ozdoby do vlasů, brože a prsteny Swarovski Elements. Nabídku tvoří šperky z bižuterie v různých tvarech a barvách, které si získají vaší pozornost.

Chcete si udělat radost a koupit si v naší nové firmě HGM Bižuterie něco pro sebe, nebo své blízké. Firma HGM Bižuterie přináší do ČR nové módní trendy za příznivé ceny. Již název firmy napovídá výrobky, které nabízíme - hodinky, náramky, bižuterie. Sídlo naší firmy je v ČR kde máme svůj vyškolený personál, ale postupně získáváme spokojené zákazníky ze všech koutů světa. Naše firma HGM Bižuterie se vám snaží ulehčit výběr vhodného dárku pro vaše blízké. K dokonalému vzhledu patří i naše doplňky.

V naší firmě najdete také množství náušnic, náhrdelníků a řetízků a to vše pro dámy, pány a děti. Naše nabídka obsahuje nové trendy v oblasti barev a tvarů a nejnovější trendy v podobě DYI Loom Bands gumiček. Naším cílem je udělat radost vám i vaším blízkým. Veškeré nabízené zboží máme skladem a tím urychlíme vyřízení vaší objednávky co nejdříve. Radost vaše a vašich blízkých je i naší radostí. Přejeme příjemné nakupování tým HGM Bižuterie.

Naše firma nabízí potěšení z nákupu a radost z pořízeného zboží, které odráží osobnost každého zákazníka. Doufáme, že zde naleznete vše co hledáte. Přejeme příjemné nakupování.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení