O nás

kontakt_2

Hanka

kontakt_3

Gitta

kontakt_1

Milan

 

 

Poznejte tradici, která se vrací:

 

České šperky

 

Kdy jsme poprvé pomysleli na kvalitu a zlaté české ručičky? Úplně prvotním impulzem byla rodina a pak také spojení tradice a hodnot. Zní to trochu jako klišé, že?

Náš příběh začal před pěti lety. Bylo nám líto, že se z Čech vytrácejí tradice a kvalitní práce. Máme tady přece tolik kvalitních věcí a šikovných lidí, kteří již v minulosti dokázali, že se dokážeme prosadit, a to nejen doma, ale i ve světě. 

Nejsme na to sami, bez poctivé práce to nepůjde

Nekvalitní práce a předražené čínské věci nám dost vadí. Proto jsme se spojili my, Hanka, Gitta, a Milan, a vzniklo HGM. Základem našeho snažení je vyrábět šperky, u kterých zákazník ví, kdo je dělá a z čeho jsou vyrobeny. Naším přáním je, aby se zase vrátila tradice a ožila česká kvalita, a to nejen v Jablonci nad Nisou.

Chtěli jsme mít pod kontrolou celý proces výroby a spojením s ruční výrobou vše začalo. Chceme dokázat, že poctivá práce má na trhu stále své místo. Navazujeme na letitou jabloneckou tradici a tvoříme šperky, které nečernají, jsou z kvalitního materiálu a vyrobily je naše české ručičky. Chceme jít vlastní cestou a opět dokázat, že originální výrobky si najdou své zákazníky. Výsledkem naší práce jsou minimalistický vzhled a nové šperky, které si zamilujete.

Vždy jsme věřili, že zpětná vazba od zákazníků nás bude posouvat hodně dopředu, a tak jsme přemýšleli, jak toho dosáhnout. Spojili jsme tedy naše hlavy a nápad byl na stole – rytí do šperků a zakázková výroba nám dá zpětnou vazbu a další nápady, jakým směrem chtějí naši zákazníci jít.

Vždy jsme ctili úsloví „náš zákazník, náš pan“. To nás směřovalo ke tvarům a materiálům, které máte rádi. Pokud tedy hledáte minimalistický vzhled a ruční výrobu s historií, jste na tom správném místě. Připravujeme pro vás vždy ty nejhezčí šperky, které jsou vyrobeny s láskou k řemeslu.

 

Kam jsme se za dobu pěti let posuli 

 

České designové šperky

           

Za vše musíme poděkovat vám, našim zákazníkům, jelikož vy jste motor, který nás žene kupředu a díky vám se můžeme zlepšovat. Díky vám máme špičkové návrhářky a návrháře schopné vytvořit originální šperky, které oslní každou ženu.

Každý šperk u nás prochází náročným návrhářským a výrobním procesem, během kterého jsou zvažovány všechny aspekty výsledného produktu jako velikost, cílová skupina, trendy krystalů SWAROVSKI či barva. Regionální materiály jsou pro nás zásadními. Naše produkty tak vznikají lásky k řemeslu a s velkým kusem našich srdcí.

 

           Něco málo o firmě HGM 

                  

                 Česká bižuterie  

 

Firma byla založena v roce 2014 se zaměřením na internetový prodej kvalitních šperků a bižuterie široké veřejnosti v České republice. Naším cílem je nabídnout klientům velký sortiment zboží za rozumné ceny. Náš sortiment zahrnuje především náramky, hodinky, náhrdelníky a náušnice, ale také ozdoby do vlasů, brože a prsteny Swarovski Elements. Nabídku tvoří šperky z bižuterie v různých tvarech a barvách, které si získají vaší pozornost.

Chcete si udělat radost a koupit si v naší nové firmě HGM Bižuterie něco pro sebe, nebo své blízké. Firma HGM Bižuterie přináší do ČR nové módní trendy za příznivé ceny. Již název firmy napovídá výrobky, které nabízíme - hodinky, náramky, bižuterie. Sídlo naší firmy je v ČR kde máme svůj vyškolený personál, ale postupně získáváme spokojené zákazníky ze všech koutů světa. Naše firma HGM Bižuterie se vám snaží ulehčit výběr vhodného dárku pro vaše blízké. K dokonalému vzhledu patří i naše doplňky.

V naší firmě najdete také množství náušnic, náhrdelníků a řetízků a to vše pro dámy, pány a děti. Naše nabídka obsahuje nové trendy v oblasti barev a tvarů a nejnovější trendy v podobě DYI Loom Bands gumiček. Naším cílem je udělat radost vám i vaším blízkým. Veškeré nabízené zboží máme skladem a tím urychlíme vyřízení vaší objednávky co nejdříve. Radost vaše a vašich blízkých je i naší radostí. Přejeme příjemné nakupování tým HGM Bižuterie.

Naše firma nabízí potěšení z nákupu a radost z pořízeného zboží, které odráží osobnost každého zákazníka. Doufáme, že zde naleznete vše co hledáte. Přejeme příjemné nakupování.