8 důvodů, proč koupit šperk u nás

1

Swarovski® Crystal

HGM je největší český eshop šperků se SWAROVSKI crystals originální šperky. Společnost Swarovski je ve světě šperků a módy pojmem a proto u nás v HGM nabízíme jen šperky, které milujeme a jsou odrazem krásy a luxusu. Pojďte vstoupit do světa originálních šperků Swarovski elements

 

2

Největší český výrobce

Při výrobě šperků využíváme nejmodernější technologie, který se ale neobejdou bez tradiční šperkařské práce mistrů. Výrobou docílíme precizního zpracování a zaručíme stálost povrchu a necháme vyniknout precizní ruční práci. Nedílnou součástí výroby je také kontrola po každém výrobním cyklu a závěrečná kontrola. Zakázkovou výrobou vytváříme jedinečné šperky nesoucí příběh našich zákazníků.

 

3

Špičkové návrhářky

Naše firma má špičkové návrhářky schopné vytvořit originální šperky, které oslní každou ženu i muže. Vneste elegantní třpyt do svého každodenního vzhledu s kolekcemi Swarovski.

 

4

Pečlivý proces navrhování šperků

Každý šperk u nás prochází náročným návrhářským procesem, během kterého jsou zvažovány všechny aspekty výsledného produktu jako velikost, cílová skupina, trendy crystalů SWAROVSKI nebo barevné trendy PANTONE pro módní průmysl.

 

5

Kvalitní materiály

Naše šperky jsou vyrobeny ze slitiny mědi a zinku nebo-li z mosazi. Tento materiál nerezaví, nečerná a je antialergenní. Umožňuje také větší tvarovou rozmanitost a dává prostor pro exkluzivní, honosné a originální tvary. Při výrobě používáme kameny celosvětově známé společnosti Swarovski, české Preciosy i kameny naší vlastní produkce.

 

6

Povrchová úprava pro dlouhou životnost

Galvanizace znamená trvalé pokrývání kovových předmětů vrstvami jiných kovů za pomoci elektrického proudu. Takto ošetřené výrobky se vyznačují vyšší kvalitou, leskem i odolností. Nejčastěji používaným materiálem při galvanizaci je rhodium, zlato či stříbro. Výběr vhodného materiálu pro povrchovou úpravu má velký vliv na konečný vzhled výrobku.

 

7

Luxusní balení

Standardně je všechno naše zboží baleno v krásných černých perleťových krabičkách s průhlednou částí. Krabička je vybavena měkkým molitanem pro zajištění dokonalé ochrany šperků. Uvnitř krabičky naleznete certifikát, který dokládá originální původ crystalů SWAROVSKI® a návod jak správně manipulovat se šperky HGM.

 

8

Vlastní každoroční designové kolekce

Když šperk mluví z duše. Představujeme, každý rok nové kolekce a zaměřujeme se i na roční období. Každý šperk v sobě nese osobní poselství svého majitele. Mnohé o něm prozradí a dokáže prezentovat jeho vkus i povahu. HGM se snaží zaměřit na současnou tvorbu českých designérů, kteří jsou nejen potěchou pro oko, ale také vystihují celé spektrum osobností. Pro každou duši najdeme Šperk.

 

Pro shrnutí

  • Vlastní designerský tým

  • Výroba na zakázku a 100 % spokojenost

  • Česká výroba s tradicí z Jablonce

  • Nefungujeme jen online, máme vlastní zázemí, dílnu, pece i historii

  • Každý šperk projde výstupní kontrolou, než dorazí k vám

  • Používáme nejmodernější technologie výroby

  • Naše šperky můžete potkat také na svatebních veletrzích a výstavách

temp

Přívěsky

Vybrat si

temp

Náušnice

Vybrat si

temp

Prsteny

Vybrat si

temp

Náramky

Vybrat si