Česká výroba s tradicí z Jablonce

České šperky

 

Naše šperky jsou ručně vyráběny již mnoho let a dosahují té nejvyšší kvality. Jsou stálicemi mezi šperky, mají oslnivý třpyt, naprosto perfektní vzhled a vysokou životnost.

Veškerá produkce vzniká v centru světové bižuterie v Jablonci nad Nisou. Šperky jsou vyráběny ze slitiny mědi a zinku, neboli mosazi, která nečerná ani nerezaví a je navíc antialergenní.  

Jejich perfektní vzhled s vysokým leskem vás již na první pohled ujistí, že jste si vybrali správně.

 

Společnost HGM je čistě českou značkou, která vyrábí náhrdelníky, náušnice, náramky, prsteny, a brože. Vše vzniká v krásné městě - Jablonci nad Nisou. Každý šperk má svůj příběh a nyní záleží jen na Vás, jaký příběh si vyberete. Naši šperkaři, vdechnou první život, pro Váš luxusní šperk, ale jejich život, je již na Vás.  

 

Kombinace ruční výroby a nejmodernějších technologií je zárukou dokonalého zpracování a výsledkem jsou krásné originální šperky. Naše šperky byli již na modních přehlídkách v Londýně, Paříži, ale i v Jablonci nad Nisou nebo v Karlových Varech. Vlastní výroba nám umožňuje splnit i ta nejnáročnější přání a představy našich zákazníků. Vaše návrhy s vámi rádi osobně zkonzultujeme. 

 

Něco z Historie

Od počátku je naší hlavní myšlenkou profesionálně odvedená práce a osobní přístup ke každému klientovi. Neustále  se zdokonalujeme jak ve výrobní části, tak v designu našich výrobků.

Základním pilířem je česká výroba - Každý šperk u nás prochází náročným návrhářským procesem, během kterého jsou zvažovány všechny aspekty výsledného produktu jako je velikost, cílová skupina  a trendy crystalů SWAROVSKI. 

 

 

ŠPERKY NEJSOU HŘÍCH

Luxusní šperk patří k nejhezčím a nejhodnotnějším dárkům. Naším cílem je poskytovat zákazníkům nejkvalitnější služby v oblasti jejich prodeje a servisu.

Pojďte se podívat po dárku pro svou princeznu, přátele, či si jen uděláte radost. Pokud hledáte top šperky za příznivé ceny, jste tady správně. 

Přejeme Vám krásné nakupování - tým HGM