Česká výroba Swarovski

Výroba na zakázku a 100 % spokojenost

Ve společnosti, která je na trhu již 27 let a své produkty dodává do 45 zemí po celém světě, pracují špičkové návrhářky, které jsou schopny vytvořit velmi originální šperky, které vzbuzují kladné světové reference, 100 % spokojenost a dokážou oslnit každou ženu či muže.

Všechny šperky ve firmě prochází velmi náročným návrhářským procesem, kdy jsou zvažovány veškeré aspekty pro výsledný produkt, kterými jsou velikost, barevné trendy krystalů, cílová skupina, pro který je šperk určen a podobně.

 

 

Česká výroba s tradicí z Jablonce

Naše šperky jsou ručně vyráběny již mnoho let a dosahují té nejvyšší kvality. Jsou stálicemi mezi šperky, mají oslnivý třpyt, naprosto perfektní vzhled a vysokou životnost.

 Veškerá produkce vzniká v centru světové bižuterie v Jablonci nad Nisou. Šperky jsou vyráběny ze slitiny mědi a zinku, neboli mosazi, která nečerná ani nerezaví a je navíc antialergenní.  

Jejich perfektní vzhled s vysokým leskem vás již na první pohled ujistí, že jste si vybrali správně.

 

 

Vyrobeno pouze z kamenů Swarovski

Všechny naše šperky jsou vyráběny z kvalitních komponentů. Jedná se o jedinečné šperky kompletně vyráběné a osazované krystaly Swarovski největšího českého výrobce šperků a bižuterních komponentů a dodavatele SWAROVSKI ® CRYSTALS.

Klademe ten nejvyšší důraz na vysokou kvalitu našich šperků. Naší prioritou je spokojený zákazník.