Výroba na zakázku a 100 % spokojenost

Zakázková výroba šperků od HGM

Líbí se Vám některý z našich designů? Máte představu, jak by měl Váš šperk vypadat a chcete být originální a být malinko vlastním návrhářem. Chcete dát něco od sebe a mít šperk, kde bude něco napsané, i tohle jsme v naší dílně schopni udělat.

Díky gravírování do šperků vznikne naprosto originální dárek, milá vzpomínka nebo poděkování.

 

 

Věci, které jste o ručně vyráběných špercích nevěděli

Ručně vyráběné šperky jsou po celá desetiletí, vyhledávaným a nedostatkovým zbožím. Ať už je to jediný druh šperků, který si koupíte, nebo něco, co jste si pořídili na dovolené. máte alespoň jeden ručně vyrobený šperk. Originální kousky je něco, co nás přitahuje. Moje teorie spočívá v tom, že osobní spojení řemeslníka a láska k jeho řemeslu mění běžné předměty na mistrovská díla šperků. Přesto většina lidí nechápe skutečnou hodnotu ručně vyráběných šperků ve srovnání s jejich sériově vyráběnými protějšky. Existuje mnoho důvodů, proč jsou ručně vyráběné šperky spíše investicí než kusy, které se vyrábějí ve velkém množství. Každý kousek šperku má svůj příběh. Ruční výroba šperků má velkou historii v české republice, ale hlavně v Jablonci nad Nisou. Jsme rádi, že můžeme v historii pokračovat. 

 

 

Výroba na zakázku a 100 % spokojenost

Ve společnosti, která je na trhu již 27 let a své produkty dodává do 45 zemí po celém světě, pracují špičkové návrhářky, které jsou schopny vytvořit velmi originální šperky, které vzbuzují kladné světové reference, 100 % spokojenost a dokážou oslnit každou ženu či muže.

Všechny šperky ve firmě prochází velmi náročným návrhářským procesem, kdy jsou zvažovány veškeré aspekty pro výsledný produkt, kterými jsou velikost, barevné trendy krystalů, cílová skupina, pro které je šperk určen.

 

Top šperky

České šperky, které dobyli již módní mola jak v Paříži, Londýně nebo v New Yorku. Naše firma spolupracuje s módními přehlídkami jak v České republice, tak v zahraničí. Malá ukázka co vše jsme schopni udělat.

 

Šperky jsou naše srdce

naše poslání je něco výjimečného. Šperky nejsou něco, co je na týden, ale je to součást našeho já. Nemusíme se držet módních trendů, ale toho co se pro Vás krásné. Některé trendy stále přetrvávají a je jen na nás, kterým směrem chceme jít. Šperk má dělat radost a být naším doplňkem. Každou objednávku bereme jako závazek a proto jsme se rozhodli pro ruční výrobu. Soustředíme se na kvalitní materiál, který vydrží a nečerná a je antialergenní.

 

Co všechno děláme

vše co vyrobíme, je výjimečné. Naše šperky jsou originální a vždy jdeme s dobou a módou. Vyrábíme náhrdelníky, náušnice, náramky, brože a mnoho dalších šperků. Naši odborníci Vám rádi poradí a navrhnou vše k vaší spokojenosti.

 

1. Podporujete skutečné lidi

Je těžké přesně vědět, kam směřují vaše peníze, když nakupujete od velké společnosti. Investice do ručně vyráběných šperků znamená, že získáte spojení s lidmi, kteří se na výrobě podíleli. Ať už je znáte osobně nebo máte pocit, že je znáte poté, co jste se dozvěděli jejich příběh. Můžete si vzpomenout, že váš nákup podporuje skutečnou osobu. Je něco velmi přínosného na tom, že víte, že vaše peníze půjdou na něco dobrého.

 

 

2. Příběh za každým dílem

Když nosíte ručně vyrobené šperky, jste součástí příběhu, který tvůrce nebo řemeslník vypráví prostřednictvím své práce. Každý umělec má pro navrhování šperků jedinečný důvod. Jejich návrhy posílají zprávy. Možná jen vy znáte skutečný význam, který za tím stojí, ale cítíte to spojení mezi vámi a osobou, která jej vytvořila.

 

3. Hodnota času

Jak již bylo zmíněno dříve, protože se nejedná o žádné stroje, výroba neuvěřitelně dlouhého času vyžaduje jen jeden kus ručně vyráběných šperků. Jako designér sám často trávím hodiny navrhováním jediného šperku pro klienta. Jakmile je návrh dokončen, může trvat několik týdnů. To je hodně oddanosti, péče a pozornosti vašemu šperku.

 

4. Proces designéra

Tvůrce má velmi důvěrný vztah s každým dílem nebo designem, který vytvoří. Proces návrhu je klíčem k hodnotě, která je vlastní každému dílu. Emilie Shapiro hovoří o svém procesu a říká: „Při výrobě šperků existuje velmi důvěrný vztah k mé práci. Vím, že každá křivka a čára je tam vložena záměrně. Jako tvůrce jde vaše energie do každého kusu. 

 

5. Výhradnost

Stroje mohou pokračovat, i když je návrhář pryč. Ručně vyráběné šperky jsou jiné. Tvůrci a řemeslníci mohou ve své kariéře designéra vytvořit pouze konečný počet kusů. Vlastnit ručně vyrobený šperk znamená, že pravděpodobně máte limitovanou edici, která vám dává pocit exkluzivity. Pamatujte, že mohli kdykoli odejít do důchodu, což znemožnilo získání dalšího.

 

6. Materiály

Téměř ve všech případech jsou materiály použité u ručně vyrobeného kusu hvězdné kvality. Je obtížné regulovat nebo dokonce přesně vědět, jaké slitiny se používají v továrnách na hromadnou výrobu, kde neočekávaný nikl nebo jiné kovy mohou způsobit nežádoucí reakce. Ručně vyráběné materiály pocházejí zpravidla od renomovaných dodavatelů.

 

7. Udržitelnost

Tvůrci šperků se často věnují udržitelnosti a materiálům z etických zdrojů. Být eticky může být přirozeně mnohem nákladnější než snadná cesta a nákup u rafinerie nebo prodejce s nízkými cenami a pochybným získáváním zdrojů. Paola Delgado, návrhářka šperků z Tagua,  dále definuje udržitelnost: „Tím, že řemeslníkům dáváme možnost pracovat se vzdělávacími příležitostmi a mzdami ve spravedlivém obchodu, snažíme se jim dát nástroje k dosažení finanční nezávislosti a k ​​jejich vlastnímu. Zacházení s lidmi, s nimiž pracujete, je pro mě rozumné a udržitelné obchodní praktiky.

 

8. Kvalita

Produkce v menším měřítku má téměř vždy vyšší kvalitu, protože schopnost sledovat a kontrolovat proces od začátku do konce je nedílnou součástí procesu výroby. Tvůrci a řemeslníci jsou nesmírně hrdí na práci, kterou produkují. Nenechají nic z horší kvality opustit své studio se svým jménem.

 

9. Místně vyrobené s láskou

Místní podpora má obrovskou hodnotu z hlediska udržitelnosti. Řemeslníci a tvůrci dodávají každému dílu lásku a energii a mnoho designérů používá místní produkty, materiály a lidi k výrobě svých výtvorů. Spolu s mimořádnou hodnotou, která je vlastní ručně vyráběným šperkům, kupujete také skutečně jedinečný produkt, který pomáhá podporovat komunity.

 

10. Vždy jeden svého druhu

Když o tom přemýšlíte, ručně vyráběné kousky jsou vždy svým způsobem jedinečné. Žádné dva ručně vyráběné šperky nejsou úplně stejné. I když je ruční tvorba součástí edice, pravděpodobně nenarazíte na někoho, kdo nosí stejný šperk jako vy na večírku. Jste jediný člověk s tímto konkrétním šperkem, který říká hodně. Od úprav až po čáry jsou vždy jiné nebo vlastní. Je to něco jen pro vás, pokaždé.

 

 

Až příště zvážíte nákup ručně vyrobeného šperku, nezapomeňte, že i když může být ten kus o něco nákladnější než hromadně vyráběný design, podporujete něco většího, než jste vy. S nákupem byste se měli cítit opravdu dobře, protože víte, že ve své kolekci šperků máte navždy speciální kousek umělce.

 

 

Chtěli byste si od nás nechat vyrobit šperk na zakázku?

Ozvěte se nám na tel. +420 728 834500 (Po – Pá 8.00 –17.00) nebo na emailu:milanvrbajan@centum.cz Uveďte, prosím, co nejvíce informací, ideálně doplněných fotografií nebo obrázkem. Odpovíme vám do 24 hodin – mimo víkendy. Vaše nápady s vámi rádi probereme.

 

„Elegance je ta jediná krása, která nikdy neslábne.“
 

 

.