Výroba na zakázku a 100 % spokojenost

Zakázková výroba šperků od HGM

 

Líbí se Vám některý z našich designů. Máte představu, jak by měl Váš šperk vypadat a chcete být originální a být malinko vlastním návrhářem.  Chcete dát něco od sebe a mít šperk, kde bude něco napsané, i tohle jsme v naší dílně schopni udělat.

Díky gravírování do šperků vznikne naprosto originální dárek, milá vzpomínka nebo poděkování.

 

 

 Výroba na zakázku a 100 % spokojenost

Ve společnosti, která je na trhu již 27 let a své produkty dodává do 45 zemí po celém světě, pracují špičkové návrhářky, které jsou schopny vytvořit velmi originální šperky, které vzbuzují kladné světové reference, 100 % spokojenost a dokážou oslnit každou ženu či muže.

Všechny šperky ve firmě prochází velmi náročným návrhářským procesem, kdy jsou zvažovány veškeré aspekty pro výsledný produkt, kterými jsou velikost, barevné trendy krystalů, cílová skupina, pro který je šperk určen a podobně.

 

Top šperky

 

České šperky, které dobyli již módní mola jak v Paříži, Londýně nebo v New Yorku. Naše firma spolupracuje s módními přehlídkami jak v České republice, tak v zahraničí. Malá ukázka co vše jsme schopni udělat.

 

Šperky jsou naše srdce

naše poslání je něco výjimečného. Šperky nejsou něco, co je na týden, ale je to součást našeho já. Nemusíme se držet módních trendů, ale toho co je bylo a bude módní. Některé trendy stále přetrvávají a je jen na nás, kterým směrem chceme jít. Šperk má dělat radost a být naším doplňkem. Každou objednávku bereme jako závazek a proto jsme se rozhodli pro ruční výrobu. Soustředíme se na kvalitní materiál, který vydrží a nečerná a je antialergenní.

 

Co všechno děláme

vše co vyrobíme, je výjimečné. Naše šperky jsou originální a vždy jdeme s dobou a módou. Vyrábíme náhrdelníky, náušnice, náramky, brože a mnoho dalších šperků. Naši odborníci Vám rádi poradí a navrhnou vše k vaší spokojenosti.

 

 

Chtěli byste si od nás nechat vyrobit šperk na zakázku?

Ozvěte se nám na tel. +420 728 834500 (Po – Pá 8.00 –17.00) nebo na emailu:milanvrbajan@centum.cz Uveďte, prosím, co nejvíce informací, ideálně doplněných fotografií nebo obrázkem. Odpovíme vám do 24 hodin – mimo víkendy. Vaše nápady s vámi rádi probereme.

 

 

 

.