Co jsou Binární hodinky

Binární hodinky jsou extravagantní díky LED diodám, které vám pohodlně ukáží čas. Jde, pouze o to správně sečíst svítící  LED diody, a tím zjistíte, kolik je hodin. Horní řada ukazuje hodiny a spodní minuty.

Podíváme se co jsou binární hodinky a jaké výhody nám přináší. Binární systém je založen na IT kódu,  který se skládá z čísel 0 a 1. Čtení u binárních hodinek je odlišné podle led podsvícení a vzhledu. Tím se Led binární hodinky stávají atraktivními a pro některé extravagantním doplňkem, kde je čas vidět o mnoho lépe než na normálních hodinkách a tomu pomáhá Led podsvícení. Začátek binárních hodinek byl už před 10 lety a poděkovat za to můžeme  Antonínu Kraftovi. Jste milovníkem moderní doby a chcete, aby jste pouze vy poznali kolik je hodin tak jsou tyto hodinky právě pro Vás. Od běžných hodinek se vyznačují originálním zobrazováním času, které je postaveno na schématu znaků, sčítání a odečítání. Proto, aby jste poznali jaký je čas na Vašich hodinkách potřebujete znát schéma displeje tak, aby jste věděli kolik je hodin. Binární hodinky jsou podsvícené a poskytují funkci automatického rozsvícení ve Vámi zvolených intervalech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení