Dívčí dětské hodinky ukážou čas a ozdobí outfit

Když si děti hrají a dobře se baví, čas letí jako splašený. A to se pak lehce zapomíná na to, že v poledne je čeká maminka s chutným obědem. Ta mezitím nervózně pobíhá po kuchyni - vždyť jejich holčička už měla být touhle dobou dávno doma! A nejčastější důvod pro pozdní příchod? „Promiň, mami, nevěděla jsem, že už je tolik hodin“, zní provinilá odpověď.

Aby vaše děti příště přišly už včas a nemohly se podobným způsobem vymlouvat, pořiďte jim dětské hodinky. Nejenže jde o praktického pomocníka, ale pro vaši malou princeznu znamenají daleko víc. Už je přece tak dospělá, důležitá, zodpovědná a sama si bude rozhodovat, co s volným časem. A ještě něco: její - zatím ještě spící, ale pomalu se probouzející se ženská dušička, tuší, že hodinky z HGM.CZ jsou za všech okolností stylovým a elegantním doplňkem.

„Mami, a můžu si vybrat barvu a náramek?“

„Ale jistě, zlatíčko“.

Čas z pohledu dětí aneb „Jejda, toto letí!“

Dětské dívčí hodinky se vyrábějí v mnoha atraktivních variantách a není pochyb o tom, že se určitě budou líbit. Jak již jsme zmínili, dětské dívčí hodinky mohou být nejen pěkným, ale samozřejmě i velmi praktickým dárkem. Protože jsou plně funkční, mohou si na nich děti takřka nonstop procvičovat poznávání času. Již v 1. třídě se malí školáci učí zvládnout pojmenovat jednotlivé části dne, aby o rok později - ve 2. třídě - přistoupili k poznávání hodin. Pro tento účel odborníci doporučují upřednostnit klasické ručičkové hodinky před těmi digitálními, které sice dětem trochu ulehčují práci s poznáváním hodin, ale na druhé straně nejsou vhodné pro vnímání přirozeného toku času. Pořídíte-li dceři levné dětské hodinky, nemusíte se bát, že jejich případné rozbití během hry vám vznikne vysoká škoda.

Dívčí dětské hodinky vybírejte i podle materiálu, z něhož jsou vyrobeny

Dětské hodinky pro holky si spolehlivě získají srdce svých malých majitelek zejména díky nevšednímu designu. Značný vliv na výsledek volby vybraného modelu mají nejrůznější barevné kombinace i známé pohádkové motivy. Která malá slečna by dnes neznala legrační Mimoně, princezny Annu a Elzu z pohádky Ledové království nebo kreslenou postavu malé roztomilé kočky z TV seriálu Hello Kitty?

Dětské hodinky musí samozřejmě být i pohodlné. Kromě tvaru záleží i na materiálu,

z něhož jsou vyrobeny. Při výběru vezměte na vědomí fakt, že dětské hodinky jsou vyjma večerního koupání a pobytu u vody takřka nepřetržitě na ruce, která se potí.

A pot - sám o sobě agresivní tekutina - může při kontaktu s dalšími látkami - pískem, blátem, špínou, pylem aj. vyvolat podráždění kůže. Těmto případům můžete předejít tak, že své malé holčičce pořídíte dětské silikonové hodinky. Jsou pohodlné na nošení a oproti hodinkám z kovu u nich nehrozí žádná alergická reakce. Další vhodnou alternativou jsou pak dětské hodinky s páskem z eko-kůže, která je k citlivé dětské pokožce stejně šetrná, netlačí ani neškrábe. Co se pohodlí týče, zapomínat by se nemělo na jedno důležité pravidlo - nikdy dětem neutahujte pásek hodinek příliš těsně. Mohou z toho totiž vzniknout nepříjemné otlaky.

Dětské hodinky z HGM.CZ - výjimečným dětem výjimečný dárek

Dětské hodinky pro holku jsou slušivým doplňkem, který se nesundává každý den. Nosit je může ke každému oblečení, ve všední den i při slavnostních příležitostech. To se k nim hodí na ruku přidat i jiný parádivý šperk. A protože nejen holky, ale i kluci chtějí vědět, kolik je hodin, nezapomeňte si prohlédnout dětské chlapecké hodinky, které také u nás v HGM.CZ nabízíme. Letmý pohled na zápěstí propůjčuje dětem pocit výjimečnosti a vlastní důležitosti. Proč? Vždyť i máma s tátou na ruce nosí hodinky!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení