Ozdoby do vlasů

Ozdoby do vlasů jsou součástí různých účesů, který pomáhají vytvořit a ozdobit. V současné době jsou velmi oblíbené skřípce, gumičky, sponky i čelenky. Dnes se můžete setkat s několika druhy sponek jako například: jednoduché pružné sponky, které se na pramínek vlasů navlékají, respektive nasouvají. Sponky složené, zpravidla dvouramenné, které malými sponkami přichytávají neposlušné pramínky k celkovému účesu.

Předpružené s nýtkem, které mívají dvě polohy, pro uzavření-otevření je stačí zmáčknout v prstech. Pákové sponky mívají kloub a na druhém konci zámeček, aby držely zavřené. Skřipec může být různě barevný a je také možné zvolit si velikost, jaká vám bude nejvíce vyhovovat. Gumička do vlasů je doplněk sloužící k jejich přichycení nebo k vytvoření účesu. Gumičky do vlasů mají různé barvy, velikosti a tvary.  Mohou být potažené mnoha různými materiály. Nejčastěji se ale používá gumová látka nebo bavlna, ale můžete nalézt také gumičky z hedvábí. Záleží jen na vás jaký doplněk do vlasů zvolíte.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení