Dámské náramky na ruku

Náramky  - pro chvíle triumfu

Celou noc nespíte. Čeká vás důležitá pracovní schůzka. V duchu si pořád přeříkáváte svůj text a přehráváte prezentaci. Na každou dotěrnou otázku si připravujete důkladnou odpověď. Pořád se převalujete a snažíte se usnout. Vstanete, procházíte se po bytě a zase uleháte do postele. Když už konečně usínáte, náhle zvoní budík. Unavená a k smrti nevyspaná vstáváte. Nervozitou se vám klepou kolena. Žaludek protestuje proti jakémukoli jídlu. Rychlá sprcha, lehký make up a perfektně upravené vlasy. Oblékáte se do černého kostýmku. Obouváte si černé lodičky. Měníte se v půvabnou kočku a získáváte zpět ztracenou jistotu. Je čas na detaily. Vybíráte si zlaté jednoduché náušnice. Ty od prababičky, pro štěstí. Vážou se k nim tak krásné vzpomínky, že je vám hned lépe. Mrknete na nástěnné hodiny v kuchyni. Nejvyšší čas vyrazit! Ale ne! Otáčíte se ve dveřích. Na to nejdůležitější jste málem zapomněla. Náramek dámský!

Náramky – dokonalý partner, který vám dodá důvěru

Rychle připněte dámský náramek na zápěstí. Zlatavá barva v kombinaci se skleněnými kamínky vypadá luxusně. Přívěsek ,,I love you“ vám vykouzlí úsměv na rtech. Není jen tak obyčejný. S láskou vám jej věnovala mladší sestřička k loňským narozeninám. Cestou do práce se cítíte díky všem těm vzpomínkám daleko lépe. Prezentaci jste zvládla na jedničku. Na otázky všech jste reagovala pohotově, s grácií a s nenuceným úsměvem. Odměňuje vás dlouhotrvající potlesk. Bonus navíc: pekelně hezký šéf té velkékorporace vás pozval na oběd. Lepší už to být nemůže.

Ale postupně to bylo čím dál zajímavější. S tím šéfem jste totiž začala randit. A pak chodit. K prvnímu výročí jste od něj dostala - světe, div se - kožený náramek. Můžete si je měnit a připínat na náramek podle nálady. Dokonalý dárek jako připomínka dne, kdy vás poprvé spatřil a na ruce uviděl onen náramek .

Kožený náramky nejsou pouhý šperk. To jsou životní chvíle do nich vtisknuté.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení