Ukaž mi své hodinky a já Ti řeknu, kdo jsi

Koupě hodinek nepředstavuje bezvýznamnou a běžnou investici. Přímo naopak: jde o poměrně zásadní rozhodnutí, kterému bychom měli věnovat patřičnou pozornost. Hodinky si pořizujeme v intervalu několika let a tak nějak věříme tomu, že nám budou - v ideálním případě - věrně sloužit až do smrti.

Hodinky jsou jedním z lidmi nejčastěji užívaných předmětů, které významným způsobem odrážejí osobnost svého majitele či majitelky, jeho (nebo její) názory, životní filozofii i styl. Dříme ve vás nespoutaná a extravagantní duše nebo preferujete praktičnost a nenucený styl? Jste spíše introvert nebo jako extrovert dáváte přednost bujarému životu, zábavě a nevázanému veselí? Jste sportovec každým coulem nebo tichý intelektuál, jehož nejlepšími přáteli jsou tlusté knihy? I tyto - na první pohled dokonale skryté vlastnosti a povahové rysy - může o vás přístroj na zápěstí, který slouží především k určování a měření času, prozradit.

Náročnější a movitější zákazníci pravděpodobně nebudou chtít zůstat pouze u pořízení jediného kousku. Hodinky se lehko stanou celoživotní vášní a často představují i zajímavý sběratelský artikl. Hodinky z nejvyšších cenových hladin od renomovaných značek pak mohou znamenat výhodnou investicí.

Významnou roli při rozhodování o tom, jaké hodinky sobě nebo svému protějšku pořídíme, hraje několik důležitých faktorů. Útlou ruku mladičké slečny asi těžko budou zdobit těžké hodinky s masivním pouzdrem. Ano, v první řadě jde tedy o to, kdo bude hodinky nosit (muž x žena x dítě), jaký bude jejich primární účel (plně funkční a praktický přístroj x pouhý módní doplněk) a pro jakou příležitost budou určeny (běžné nošení x intenzivní sportování x společenské události). Rovněž záleží na tom, jaký bude jejich design (atraktivní x střídmý), provedení (analogové x digitální), pohon (mechanické x elektronické), ale také jaký materiál bude použitý pro výrobu jejich jednotlivých komponentů. Sklíčko, strojek, řemínek - veškeré tyto maličkosti mají nemalý vliv na to, jaký z nich bude mít jejich majitel či majitelka pocit, zda se stanou samozřejmou součástí jejich osobnosti anebo zda skončí někde zastrčené na dně zásuvky.

 

U nás v HGM.CZ máme široký výběr hodinek, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Zkuste se u nás na chvíli zastavit.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení