Girl Náhrdelník Hruška 14x10mm SWAROVSKI
Náhrdelník Swarovski ve tvaru hrušky fialové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES velice elegantní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náhrdelníky Swarovski náhrdelník s krystalem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.006 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Fialová, Stříbro |
| Typ: | Hruška |
| Výška: | 14 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Fialová/Stříbrná |
| Šířka: | 1 cm |
| Výška: | 1.4 cm |
| Hmotnost: | 6 g |
| Délka: | 42 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Elegantní ručně vyráběný náhrdelník se Swarovski® crystals v barvě Tanzanite (fialová). Jemný motiv ve tvaru hrušky ve velikosti cca 10 x 14 mm. Délka řetízku je 42cm, který má na konci prodlužovací řetízek o délce 7 cm, náhrdelník si tak můžete nastavit přesně dle Vašich potřeb. Náhrdelník je v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jeho životnost a je antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Náhrdelník je navržen a vyroben v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
