Náhrdelník Lístky velké Crystal SWAROVSKI
Náhrdelník Swarovski ve tvaru listu křišťálové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES luxusní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náhrdelníky Swarovski náhrdelník s krystalem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.021 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro, Křišťálová |
| Typ: | List |
| Výška: | 76 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Bílá/Stříbrná |
| Šířka: | 7.1 cm |
| Výška: | 7.6 cm |
| Hmotnost: | 21 g |
| Délka: | 42 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Exklusivní ručně vyráběný náhrdelník se Swarovski® crystals v čiré (crystal) barvě. Blyštivé lístky, které rozzáří. Velikost motivu je cca 7 x 8 cm. Délka řetízku je 41 cm, který má na konci prodlužovací řetízek o délce 7 cm, náhrdelník si tak můžete nastavit přesně dle vašich potřeb. Náhrdelník je v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšeje jeho životnost a je antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Náhrdelník je navržen a vyroben v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
