Naušnice Kytička Fuschsia SWAROVSKI
Náhrdelník Swarovski ve tvaru kytičky , jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES luxusní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náušnice Swarovski |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.002 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro |
| Typ: | Kytička |
| Výška: | 17 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Tmavě ružová/Stříbrná |
| Šířka: | 1 cm |
| Výška: | 1.7 cm |
| Hmotnost: | 2 g |
Exklusivní ručně vyráběné náušnice se Swarovski® crystals v barvě Fuchsia. Naušnice Kytička svou jemností doplní každý outfit. Velikost kytičky je 1cm. Náušnice se zapíná přes zavírací háček do ucha. Náušnice jsou v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jejich životnost a jsou antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Náušnice jsou navrženy a vyrobeny v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
