17 hodnocení

Dětské náramkové hodinky

Dětské náramkové hodinky

Dětské náramkové hodinky jsou dělané speciálně pro děti. Zajímavé propojením stylu a krásný obrázek, který vykouzlí úsměv.. Zajímavé dětské hodinky s motivem auta, v modré barvě se hodí ke každému chlapci. Materiál řemínku je plast, což tvoří zajímavý doplněk pro vaše zápěstí, bez jakékoli ztráty pohodlí při nošení. Řemínek se přizpůsobí, pro vaše zápěstí. Tyto dětské hodinky jsou perfektní volbou pro každodenní použití. 

Můžeme doručit do:
31.1.2020
Skladem za 14 dní (2 ks)
Kód: 4005
299 Kč
Kategorie: Dětské hodinky
Materiál: Pryž
Barva: Modrá
Délka: 20 cm
Typ hodinek: dětské náramkové hodinky, dětské hodinky pro kluky, dětské hodinky hračka, dětské hodinky chlapecké, dětské hodinky pro nejmenší,
Ciferník: 3 cm
Barva: Modrá
Šířka pásku: 1,5
Typ: Hodinky Quartz
Ostatní produkty: hodinky
Druh pásku: plast
Kategorie: dětské hodinky
Typ Strojku: Quartz - baterie
Druh: Sportovní
dětské chlapecké hodinky
Novinka

Dětské náramkové hodinky

Dětské hodinky mohou používat děti od předškolního věku, jsou velice jednoduché pro určení času. Pro děti, které jsou již ve škole, by hodinky měli být nezbytným doplňkem. S nástupem do školy by mělo mít každé dítě, pěkné hodinky na které bude pyšné. Děti se učí rozpoznávat čas na hodinkách, již kolem třetího roku. Aby bylo poznávání času pro dítě příjemné, mělo by mít vlastní hodinky, nejlépe s motivem svého hrdiny. První hodinky by měli být barevné a veselé. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: