Náhrdelník křídlo motýla Crystal SWAROVSKI
Náhrdelník Swarovski ve tvaru andělských křídel křišťálové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES nádherná dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náhrdelníky Swarovski náhrdelník s krystalem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.008 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro, Křišťálová |
| Typ: | Anděl, Křídla |
| Výška: | 56 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Bílá/Stříbrná |
| Šířka: | 2 cm |
| Výška: | 5.6 cm |
| Hmotnost: | 8 g |
| Délka: | 42 cm |
Exkluzivní ručně vyráběný náhrdelník se Swarovski® crystals v čiré (crystal) barvě. Tvar náhrdelníku připomíná křídlo motýlka. Velikost křídla je je 2 x 6 cm. Délka řetízku je 42cm, který má na konci prodlužovací řetízek o délce 7cm, náhrdelník si tak můžete nastavit přesně dle vašich potřeb. Náhrdelník je v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jeho životnost a je antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Náhrdelník je navržen a vyroben v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
