Náušnice Hruška a Navety Rose SWAROVSKI
Náušnice Swarovski ve tvaru hrušky růžové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES luxusní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náušnice Swarovski |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Růžová, Stříbro |
| Typ: | Hruška |
| Výška: | 9 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Růžová/Stříbrná |
| Šířka: | 0.8 cm |
| Výška: | 0.9 cm |
| Hmotnost: | 4 g |
Elegantní ručně vyráběné náušnice se Swarovski® crystals ve třech barvách Rose, Black Diamond a Crystal. Různé kameny spojeny do jednoho motivu vytváří svou originalitu. Velikost motivu je cca 1 x 1 cm. Náušnice se zapíná přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jejich životnost a je antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Náušnice jsou navrženy a vyrobeny v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
