Náušnice Šaton 8mm Crystal SWAROVSKI
Náušnice Swarovski ve tvaru klapky bílé barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES elegantní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náušnice Swarovski |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| EAN: | 8596198001490 |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro, Křišťálová |
| Výška: | 9 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Bílá/Stříbrná |
| Šířka: | 0.9 cm |
| Výška: | 0.9 cm |
| Hmotnost: | 3 g |
Elegantní ručně vyráběné náušnice se Swarovski® crystals v barvě Crystal. Drobný kamínek, který dodá třpyt Vašemu vzhledu. Velikost motivu je cca 9 x 9 mm. Náušnice se zapíná přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jejich životnost a jsou antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Náušnice jsou navrženy a vyrobeny v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
