Náušnice Kolečko filigrán Crystal SWAROVSKI
Náušnice Swarovski ve tvaru kolečka křišťálové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES okouzlující dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náušnice Swarovski |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro, Křišťálová |
| Typ: | Kolečko |
| Výška: | 25 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Bílá/Stříbrná |
| Šířka: | 1.7 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Hmotnost: | 4 g |
Trendové ručně vyráběné náušnice se Swarovski® crystals v barvě Crystal. Filigránový přívěsek zdobí třpytivé kamínky po obvodu a jeden ve středu motivu. Velikost motivu je cca cca 3 x 2 cm. Náušnice se zapíná přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jejich životnost a jsou antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Náušnice jsou navrženy a vyrobeny v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
