Prsten Crystal rocks obdélník Black Jet SWAROVSKI
Prsten Swarovski ve tvaru obdélníku černé křišťálové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES perfektní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Prsteny Swarovski |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.006 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Černá, Stříbro, Křišťálová |
| Typ: | Obdélník |
| Výška: | 25 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Černá/Stříbrná |
| Šířka: | 1.8 cm |
| Výška: | 2.5 cm |
| Hmotnost: | 6 g |
Elegantní ručně vyráběný prsten se Swarovski® crystals v barvě Black Jet . Motiv obdélníku posázený kamínky rozzáří Vaši ruku. Motiv ve velikosti 25 x 18 mm. Prstýnek má libovolně nastavitelnou velikost a lze si jej přizpůsobit dle vašich potřeb. Prsten je v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jeho životnost a je antialergenní. Prsten je navržen a vyroben v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
