Prsten Měsíc s šatony Crystal SWAROVSKI
Prsten Swarovski ve tvaru měsíce křišťálové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES vyladěná elegantní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Prsteny Swarovski |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.003 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro, Křišťálová |
| Typ: | Měsíc |
| Výška: | 5 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Bílá/Stříbrná |
| Šířka: | 1.3 cm |
| Výška: | 0.5 cm |
| Hmotnost: | 3 g |
Exklusivní ručně vyráběný prsten se Swarovski® crystals v čiré (crystal) barvě. Třpytivý prsten s motivem měsíčku. Motiv ve velikosti cca 1,5 x 0,5 cm. Prstýnek má libovolně nastavitelnou velikost a lze si jej přizpůsobit dle vašich potřeb. Prsten je v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jeho životnost a je antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Prsten je navržen a vyroben v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 4,9 z 5 hvězdiček.
9 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
