Prsten Tři hrušky Crystal SWAROVSKI
Prsten Swarovski ve tvaru hrušky křišťálové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES vymazlená dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Prsteny Swarovski |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro, Křišťálová |
| Typ: | Hruška |
| Výška: | 18 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Bílá/Stříbrná |
| Šířka: | 1.4 cm |
| Výška: | 1.8 cm |
| Hmotnost: | 4 g |
Elegantní ručně vyráběný prsten se Swarovski® crystals v čiré (crystal) barvě. Třpytivý prsten se třemi kameny ve tvaru hrušky. Motiv ve velikosti cca 1,5 x 2 cm. Prstýnek má libovolně nastavitelnou velikost a lze si jej přizpůsobit dle vašich potřeb. Prsten je v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jeho životnost a je antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Prsten je navržen a vyroben v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
