Náhrdelník Perla 12mm Dark Blue SWAROVSKI
Náhrdelník Swarovski ve tvaru perly safírové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES luxusní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náhrdelníky Swarovski náhrdelník s krystalem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.009 kg |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Modrá, Stříbro |
| Typ: | Perla |
| Výška: | 28 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Tmavě modrá/Stříbrná |
| Šířka: | 1.3 cm |
| Výška: | 2.8 cm |
| Hmotnost: | 9 g |
| Délka: | 42 cm |
Elegantní ručně vyráběný náhrdelník se Swarovski® perlí v barvě Iridescent Dark Blue. V jednoduchosti této perličky je jemnost a elegance pro každou ženu. Velikost motivu je 3 x 1,5 cm. Délka řetízku je 42 cm, který má na konci prodlužovací řetízek o délce 7 cm, náhrdelník si tak můžete nastavit přesně dle vašich potřeb. Náhrdelník je v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jeho životnost a je antialergenní. Náhrdelník je navržen a vyroben v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
