Náušnice Hrušky Crystal SWAROVSKI
Náušnice Swarovski ve tvaru hrušky křišťálové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES kouzelná dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náušnice Swarovski |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.005 kg |
| EAN: | 8596198000134 |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro, Křišťálová |
| Typ: | Hruška |
| Výška: | 36 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Bílá/Stříbrná |
| Šířka: | 1.8 cm |
| Výška: | 3.6 cm |
| Hmotnost: | 5 g |
Elegantní ručně vyráběné náušnice se Swarovski® crystals v barvě Crystal. Blyštivé náušnice se skladbou kamenů hrušek a šatonů. Velikost motivu je cca 3,6 x 2 cm. Náušnice se zapíná přes titanový dřík přímo do ucha se zarážkou ze zdravotně nezávadného silikonu. Náušnice jsou v povrchové úpravě Rhodium, která zvyšuje jejich životnost a je antialergenní. Výrobek dostanete zabalený v dárkové krabičce. Náušnice jsou navrženy a vyrobeny v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
