Náhrdelník Sole srdce Crystal SWAROVSKI
Náhrdelník Swarovski ve tvaru srdce křišťálové barvy, jedinečná česká ruční kvalitní výroba. DNES luxusní dárková krabička ZDARMA k Vaší objednávce!
| Kategorie: | Náhrdelníky Swarovski náhrdelník s krystalem |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.004 kg |
| EAN: | 859619800187 |
| Materiál: | Hypoalergenní šperky (ČESKÁ VÝROBA) |
| Barva: | Stříbro, Křišťálová |
| Typ: | Srdce |
| Výška: | 20 mm |
| Materiál: | Meď/Sklo |
| Barva: | Bílá/Stříbrná |
| Šířka: | 2 cm |
| Výška: | 2 cm |
| Hmotnost: | 4 g |
| Délka: | 42 cm |
Náhrdelník Sole srdce se Swarovski elements v barvě Crystal. Velikost přívěsku včetně šlupny je 20 x 20 mm, délka řetízku je 41 cm. Řetízek je zakončen karabinou a prodlužovacím - adjustačním řetízkem o délce 7,5 cm. Tento náhrdelník skvěle doplní náušnice Sole srdce se Swarovski elements. Ručně vyrobeno v Jablonci nad Nisou firmou FaBOS a opatřeno kvalitní povrchovou antialergenní úpravou Rhodium, která zároveň zaručuje vysokou chemickou odolnost. Pro velkoobchodní ceny nás prosím kontaktujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
